EN
LT EN
Programa
Registracija
Trasos
Dalyvių sąrašas

D.U.K.

Norite užduoti klausimą organizatoriams? Rašykite: info@velomaratonas.lt


Ar galima „Velomaratone“ startuoti be šalmo?
Dalyvių ir žiūrovų saugumas organizatoriams yra svarbiausias renginio aspektas, todėl „Velomaratone“ bus galima startuoti tik dėvint šalmą.

Ar galima važiavimo metu vežtis vaiką specialioje kėdutėje, tvirtinamoje prie dviračio?
Vertindami renginio saugumą, važiavimo metu vežti mažamečius vaikus griežtai nerekomenduojame.

Ką daryti, jei noriu pakeisti ar panaikinti savo registracijos duomenis?
Jei norite pakeisti savo registracijos duomenis, kreipkitės į mus aukščiau nurodytu el. paštu. Atminkite, kad keisti registracijos duomenis leidžiama ne vėliau, nei iki Nuostatuose nurodyto termino.

Kodėl svarbu taisyklingai užpildyti registracijos formą?
Anksčiau „Velomaratone“ užsiregistravę dalyviai gaus vardinius startinius numerius, kuriuose bus matyti ir dalyvio vardas bei pavardė. Taip pat svarbu vienodai ir taisyklingai užrašyti komandos pavadinimą, kadangi mėgėjų važiavime komandos gaus gretimus starto numerius.

Ar mėgėjams bus matuojamas trasos įveikimo laikas?
Trasos įveikimo laikas bus matuojamas tik sportininkams ir semi-sport grupei. Pastariesiems bus sudarytos sąlygos kovoti dėl pozicijų, o mėgėjams – važiuoti savo malonumui.

Kokie yra važiavimo mėgėjų grupėje privalumai?
Mėgėjų grupės distancija yra pasirinktina (1, 2 arba 3 trasos ratai (10, 20 arba 30 km)), taip pat čia nereikės nuolat praleidinėti greičiau važiuojančių sportininkų, kadangi šie startuos kitame važiavime. Mėgėjų važiavimas yra tinkamas sprendimas nusprendusiems važiuoti kartu su savo šeimų, draugų ar kolegų komandomis.

Kokie yra važiavimo semi-sport grupėje privalumai?
Semi-sport grupė yra skirta dalyviams, kuriems sportininkų važiavime reikėtų minti visą distanciją (100 km), tačiau kurie nori važiuoti trumpesnę distanciją. Semi-sport grupei distancija yra 50 km, jos dalyviams matuojamas trasos įveikimo laikas, apdovanojami pirmi 10 dalyvių, taip pat šie dalyviai startuoja kartu su sportininkų važiavimu.

Kodėl sportininkai,  mėgėjai  ir vaikai startuos atskiruose važiavimuose?
Vaikams, mėgėjams ir sportininkams numatyti trys atskiri važiavimai dėl šių dalyvių patogumo bei didelio dalyvių skaičiaus.

Ar „Velomaratone“ galima startuoti fiksuotos pavaros ar kitu modifikuotu/nestandartiniu dviračiu?
Taip, tačiau tik tuo atveju, jei jis yra tvarkingas, turi veikiančius stabdžius ir nekelia pavojaus kitiems maratono dalyviams.