EN
LT EN
Programa
Registracija
Trasos
Dalyvių sąrašas

Informuoti apie apie eismą – ypatingos priemonės

2017-08-11

Už savaitės Vilnių įsuks aštuntasis „Velomaratonas”. Didžiausia riedėjimo šventė Baltijos šalyse rugpjūčio 20 d. apims didžiulę Lietuvos sostinės centro dalį. Siekdami geriau informuoti miesto gyventojus ir svečius apie planuojamus eismo pakeitimus, „Velomaratono” organizatoriai ėmėsi ypatingų priemonių.

„Visi pakeitimai – ir viešojo transporto, ir automobilių judėjimo – jau nuo penktadienio ryto, likus daugiau nei savaitei, skelbiami internete, o per pietus mieste atsirado ir papildomi ryškūs skydai. Aktyviai dirbame drauge su Vilniaus savivaldybe ir jos įmonėmis, kad šventės metu viskas vyktų sklandžiai”, – sako „Velomaratono” infrastruktūros vadovas Ramūnas Kliunka.

Informaciją su žemėlapiais apie eismo pakeitimus galima rasti internete http://www.velomaratonas.lt/eismo-pakeitimai/ ir „Velomaratono” profilyje socialiniame tinkle „Facebook”. Taip pat „Velomaratono” trasoje ir jos prieigose įsikūrusiems žmonėms ir įmonėms išsiųstas elektroninis naujienlaiškis, o savanoriai šį savaitgalį dalys skrajutes.

2 m aukščio ir 3,5 m pločio informaciniai skydai pastatyti šiose Vilniaus sankryžose: Antakalnio žiedas prie Šv.Petro Povilo bažnyčios – važiuojant centro link; Goštauto ir Vilniaus gatvių sankryža prie Operos ir baleto teatro; Lvovo ir Kalvarijų gatvių sankryža, iš Lvovo g. sukant į Kalvarijų g.; Žalgirio ir Geležinio Vilko gatvių sankryža.

Rugpjūčio 20-ąją startuosiantis 8-asis „Velomaratonas“ žada dar daugiau pramogų dviračių sporto mylėtojams. Dviratininkų ir miesto svečių lauks pramogų miestelis, įvairios rungtys.

Kaip visada prie starto linijos rikiuosis „Toyota Sport“ ir „ERGO mėgėjų“ važiavimų dviratininkai, mažieji „Sportland” vaikų važiavimo dalyviai. Pirmąsyk vyks atskiri paspirtukų, riedlenčių ir riedučių važiavimai.

Renginio organizatoriai dar kviečia registruotis interneto svetainėje: http://www.velomaratonas.lt/registracija/.