EN
LT EN
Programa
Registracija
Trasos
Dalyvių sąrašas

Priimkite „NUTRILITE“ iššūkį ir laimėkite RIEDLENČIŲ PARKĄ, kurį įrengsime jūsų pasirinktame mieste!

2018-04-04

Bendrovė „Amway“ tęsia iniciatyvą ir kviečia suburti kuo didesnę savo miesto komandą dalyvauti 2018 metų „Velomaratone“ bei laimėti riedlenčių parką savo bendruomenei. Šis iššūkis – tai vienas iš 2018 m. „Velomaratono“ renginių, kurio prizas – riedlenčių parko įrengimas.

Kaip dalyvauti iššūkyje?

Norintys pasivaržyti dėl solidaus prizo bendraminčius turėtų pradėti burti jau dabar, o registruojantis skiltyje „KOMANDOS PAVADINIMAS“ privalo parašyti „Nutrilite komanda” bei savo miesto pavadinimą (pvz., „Nutrilite komanda Gargždai”, „Nutrilite komanda Vievis” ir pan.).

Didieji miestai šiame konkurse nedalyvauja – jis skirtas miestams ir miesteliams, turintiems ne daugiau kaip 50 000 gyventojų. Iššūkyje negali dalyvauti ir pastaraisiais metais konkursą laimėjusių miestų bendruomenės. Jų bei didesnių miestų gyventojai gali registruotis į bet kurio konkurso taisykles atitinkančio miestelio komandą ir taip jį paremti. Konkurso nugalėtoja taps ta „Nutrilite“ komanda, kurios daugiausia dalyvių stos prie starto linijos renginio dieną. Miestą-nugalėtoją „Velomaratono“ organizatoriai paskelbs renginio uždarymo ceremonijoje.

Kaip vyks riedlenčių parko įrengimas jį laimėjusiame mieste?

Po renginio „Velomaratono“ organizatoriai susisieks su laimėjusio miesto valdžios įstaigomis ir aptars riedlenčių parko įrengimo procesą. Laimėjusiam miestui riedlenčių parką bendrovė „Amway“ ir „Velomaratono“ organizatoriai oficialiai perduos parko atidarymo dieną 2019 metų pavasarį. Įrengus riedlenčių parką, už jo priežiūrą ir remontą atsakinga taps laimėjusi bendruomenė.

Apie „Amway“ kompaniją

2018-iais jau šeštus metus iš eilės „Amway“ bus oficiali „Velomaratono“ partnerė. Bendrovė ne tik kasmet remia šį renginį, bet ir kaskart skelbia ypatingą iniciatyvą jauniesiems sportininkams paremti. Prieš tris metus „Amway“ savo paramą skyrė jaunimo centrui „Kablys“, kuris yra vienintelis ir didžiausias Lietuvoje uždaras ekstremalių sporto šakų parkas, jauniems ir perspektyviems riedlentininkams bei BMX dviratininkams paremti. Bendrovė ir toliau skatina jaunąją kartą rinktis aktyvų gyvenimo būdą bei remia perspektyvius Lietuvos sportininkus.

Riedlentės ir BMX dviračių sportas yra mėgstamos Lietuvos jaunimo sporto šakos, kurios ne tik skatina aktyvią bei sveiką gyvenseną, bet ir jaunimo užimtumą. Vis dėlto, dauguma riedlenčių parkų veikia tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o mažų miestų vaikams ir paaugliams tenka važinėtis gatvėmis ir kitomis netinkamomis vietomis. Todėl dabar dėmesį bendrovė skiria mažų miestų rėmimui ir jų laisvalaikio infrastruktūros gerinimui.