EN
LT EN
Programa
Registracija
Trasos
Dalyvių sąrašas

Riedlenčių rampos atidarymas Kėdainiuose

2018-05-22

Pirmadienį Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos stadiono parke, oficialiai atidaryta nauja ir moderni „Nutrilite“ rampa. Šią dovaną kėdainiškiai iškovojo praėjusių metų rugpjūtį Vilniuje vykusioje dviračių šventėje „Velomaratonas“, kurioje subūrė didžiausią miesto komandą. Naujoji rampa, skirta važinėti BMX dviračiais, riedučiais ir riedlentėmis, papildys Kėdainių miesto aktyvaus laisvalaikio infrastruktūrą ir suteiks naujų galimybių miesto jaunimui.

Rampos atidaryme dalyvavo ir tokie garbūs svečiai kaip Lietuvos lengvaatletė Austra Skujytė, Lietuvos dziudo imtynininkas Marius Paškevičius, „Velomaratono“ sumanytojas ir lenktynininkas Benediktas Vanagas.

„Velomaratonas“ buvo sukurtas tam, kad keistų visuomenės įpročius: skatintų judėti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Nes išliekamoji vertė – tai, kas mums, šios šventės organizatoriams, yra svarbu. Todėl džiaugiamės, kad drauge su partneriais iš amerikiečių kompanijos „Amway“ kasmet galime pastatyti Lietuvos miestuose po naują riedlenčių rampą. Tai tikrai išliekamąją vertę turinti dovana, kurią kas dieną naudoja jaunimas – Lietuvos ateitis“, – sako „Velomaratono“ organizatorius bei sumanytojas Benediktas Vanagas.

Kėdainiuose atidaryta riedlenčių rampa tinkama visiems šio sporto entuziastams: tiek dar tik pradedantiems važinėti, tiek jau mokantiems važiuoti.

„Praėjusių metų „Velomaratone“ Kėdainiai pademonstravo tikrą komandinę dvasią ir surinkę didžiausią komandą savo artimiausius konkurentus aplenkė beveik dvigubai. Tokiai aktyviai ir atkakliai komandai mes ir siekėme padovanoti 5000 JAV dolerių paramą riedlenčių rampos statyboms. Kėdainiuose pastatyta jau trečioji „Nutrilite“ riedlenčių rampa, tokias jau turi Tauragė ir Raudondvaris. Mūsų tikslas, kad kiekvienas mažesnis Lietuvos miestas turėtų po riedlenčių parką ir šių miestų jaunimui nereikėtų važinėti gatvėmis“, – sako Anna Pietrzak, generalinė prizą įsteigusios kompanijos „Amway“ direktorė Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Šiemet vėl bus buriama didžiausia bendruomenė

Pernai metų „Velomaratone“ „Nutrilite“ iššūkis buvo itin populiarus: Lietuvos miestų bendruomenių nariai ne tik aktyviai registravosi internete, bet ir atvyko važiuoti „Velomaratone“ su savo palaikymo komandomis.

„Nutrilite“ iššūkyje aktyviai dalyvavo Kėdainių bei Šilutės, taip pat Garliavos ir Plungės miestų bendruomenių nariai. Didieji miestai šioje iniciatyvoje dalyvauti negalėjo, ji buvo skirta miesteliams, turintiems ne daugiau kaip penkiasdešimt tūkstančių gyventojų.

„Velomaratonas“ – tai ekologija, saugumu, šeima ir sveikatos vertybėmis paremta iniciatyva, kuria siekiama sustiprinti dviračių kultūrą Lietuvoje, formuojant naują ir išskirtinę tradiciją. Tai rekordinis tokio tipo renginys, sulaukiantis daugiausia dalyvių nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

Nemokama registracija į 2018 m. „Velomaratoną“ jau prasidėjo ir tęsis iki birželio 17 d. Bendrovė „Amway” ir toliau tęsia tradiciją ir kviečia laimėti paramą riedlenčių rampos statyboms. Norintys varžytis dėl puikaus prizo, „Nutrilite“ pavadinimo komandą turėtų pradėti burti jau dabar. Šio konkurso laimėtoja taps ta bendruomenė, kuri renginio dieną prie starto linijos surinks daugiausia dalyvių.